12-річний хлопчик став ведучим програми про диких тварин Одещини

В Одеській області розпочали знімати серіал про диких тварин нашого регіону. Перша серія – про лісового кота, ведучий – 12-річний актор Андрій Матешко та його пес Рей. Хлопчик знявся у фільмах «Готель Едельвейс», «Сходознавець», «Фокстер і Макс» і серіалі «Гордіїв вузол», а також озвучив героя в мультфільмі «Victor Robot».

Режисерка та сценаристка проєкту «Червоних рюкзаків» — мама Андрія, Анастасія Матешко. Серії викладають на Youtube.  Перша серія дитячих освітньо-розважальних програм присвячена Лісовому коту — рідкісній тварині дельти Дуная.

Ця тварина занесена до Червоної книги України (власне, тому програма й має назву «Червоні рюкзаки»), її ще називають Очеретяний кіт. Окрема секція програм буде присвячена туризму, техніці безпеки та виживанню у польових умовах. Подальші випуски будуть розповідати про таких тварин: пелікан кучерявий, бджола медоносна, білуга звичайна, птах сиворакша.

Експертну підтримку надає Всесвітній фонд природи Україна. Науковою консультанткою виступила Інна Гоч, керівниця водного напряму у WWF Україна.

У рамках цього напряму впроваджуються рішення з відновлення українського водного сектору, ревіталізація річок, збільшення відсотка вільно текучих рік, демонтаж застарілих перешкод, відновлення боліт, вивчення захисту осетрових тощо. Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.

 

   
 

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56