Як жінки змінювали історію, розкажуть в одеському музеї

14 березня о 14:00 в Одеському музеї західного та східного митсецтва відбудеться лекція Тетяни Бикадорової про тих жінок, які змінили історію – “Жінки. Голос з минулого”.

Хтось скаже, що Історію завжди писали чоловіки, і що творили її також тільки вони. Але всупереч усім культурним обмеженням та релігійним забобонам, які накладало суспільство, Жінці завдяки своєму розуму і гідності нерідко вдавалося сягнути неменшіх успіхів ніж чоловікам, та отримати суспільну пошану і визнання. Ми знаємо імена жінок правителів, філософів, вчених, гетер та навіть воїнів.

Коли ж склалося уявлення про жінку, як про «неминуче зло» і чому на неї дивилися з химерною сумішшю підозри і боязливої зачарованості? Чому так мало жіночих імен залишила нам історія? Тетяна Бикадорова знає про це все, переконані в музеї.

На слухачів чекає 1,5 години захопливої розповіді про жінок стародавнього світу, імена яких прийшли до нас з глибин тисячоліть в історичних джерелах, міфах і витворах мистецтв. За вхід готуйте 100 грн. Кількість місць суворо обмежена. Квитки – у касі музею.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56