Львів прийняв 200 тис. біженців. У міста більше не має своїх резервів

Львів став містом, яке прийняло найбільшу кількість біженців в Україні. Станом на 7 березня у Львові знаходиться більше 200 тис. людей, які переїхали сюди ховаючись від бомбардувань і ракетних обстрілів. Кожен день їх число збільшується на кілька десятків тисяч. Місто залучило 440 установ культури і освіти і 85 релігійних організацій, щоб надати людям прихисток.


Евакуаційний потяг з Харкова до Львова.

Мер Львова Андрій Садовий зробив заяву, в який наголосив на тому, що резерви міста закінчуються і потрібна допомога міжнародних організацій.

«Люди, які поселилися у нас, отримують гарячу їжу, необхідні речі, і ми повністю облаштовуємо їх побут, і надаємо все, чим вони повинні бути забезпечені. А це надзвичайно велике навантаження на місто Львів, і на сьогодні ми знаходимося на межі наших можливостей. Відтак, я хочу звернутися до всіх міжнародних організацій про допомогу. Ми потребуємо вашої підтримки, ми потребуємо вашої безпосередньої участі тут, у Львові. Ми знаємо про допомогу, яка надається на кордоні чи на території країн, які є сусідами нашої країни, але допомога сьогодні потрібна тут, у Львові.
 
Нам потрібні великі палатки, щоб можна було надати підтримку людям, потрібно, щоб ці палатки були обладнані відповідними засобами санітарії, і щоб там можна було готувати їжу. Спільно з фахівцями освіти, культури ми будемо напрацьовувати окремі програми, щоб ці діти, які у нас знаходяться, мали максимально облаштований побут. І нам важливо, щоб відомі особистості, які приїхали до Львова, проводити зустрічі і надавати їм психологічну підтримку, яка сьогодні для них дуже важлива, адже вони пережили дуже стресові дні, можливо найважчі дні у їхньому житті.
 
Діти, жінки, які нині є у Львові, вірять у нашу перемогу, вірять, що у швидкому часі ми переможемо і вони зможуть повернутися до себе додому, відбудовувати свої міста, свої помешкання, нашу країну», — наголосив мер Львова, Андрій Садовий.
 

 

   
 

Наш  




2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56