Odessa Classics запрошує на конкурс молодих піаністів

Odessa Classics запрошує талановитих юних музикантів до участі у V Всеукраїнському конкурсі молодих піаністів імені Серафими МОГИЛЕВСЬКОЇ. Конкурс відбудеться 28-30 травня 2022 року. Заявки учасників приймаються до 15 квітня 2022 р. (включно).

Роман Федюрко (г. Киев), обладатель Гран-при І Всеукраинского конкурса молодых пианистов имени Серафимы Могилевской

Конкурс присвячено видатному педагогу, професору Одеської консерваторії імені А. В. Нежданової, вихованці легендарного Генріха Нейгауза Серафимі Леонідівні МОГИЛЕВСЬКІЙ (1916-2016), яка за свою багаторічну творчу педагогічну діяльність виховала цілу плеяду талановитих піаністів зі світовим ім’ям та міжнародним визнанням.

Як задекларовано в Положенні про конкурс, його метою є виявлення та підтримка молодих музикантів, збереження національних традицій у сфері професійної музичної освіти, пропаганди вітчизняної виконавської піаністичної школи, формування високих естетичних потреб молоді та залучення її до культурних й духовних цінностей музичного мистецтва.

Гран-прі конкурсу полягає в тому, що переможець отримує можливість виступити на Потьомкінських сходах в концерті просто неба Міжнародного музичного фестивалю Odessa Classics на одній сцені з всесвітньо відомими музикантами.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56