“Золоте теля” на сцені Одеського українського театру – кращі фото

Одеський академічний український театр ім. Василька презентував прем’єру спектаклю «Золоте теля» за текстом Ільфа та Петрова. Автор інсценування – відомий київський драматург, співорганізатор культувого фестивалю “Тиждень актуальної п’єси” Олексій Дорічевський.

Режисер-постановник – головний режисер театру, відомий своїм епатажем Максим Голенко. Музичне оформлення – Вадим Бессараб.

“«Коли я бачу це нове життя, ці зрушення, мені не хочеться усміхатись, мені хочеться молитись!» «Золоте теля» І. Ільф та Є. Петров. 


Шахрай і авантюрист Остап Бендер продовжує мріяти про збагачення. Цього разу в компанії трьох дрібніших злочинців: Шурою Балагановим, старим крадієм Михайлом Паніковським та водієм Адамом Козлєвичем – Остап починає полювати аж за цілим мільйоном рублів радянського “підпільного мільйонера” Олександра Корейка.

В успіху він не сумнівається, адже знає «400 порівняно чесних способів» це зробити. Але чи стануть авантюристи щасливими, чи буде їм що «пилити» і ділити, чи володіння заповітним мільйоном допоможе реалізуватися, чи здійсниться нарешті Остапова мрія всього життя – еміграція в Ріо-де- Жанейро, дізнаєтеся на виставі!


Основним місцем, де розгортатимуться події, є місто Чорноморськ, але нехай вас не вводить в оману топонім, бо насправді ж йдеться про нашу Одесу з її Приморським бульваром і пам’ятником (Дюку), який усіх зустрічає! Також на вас чекає зустріч з одеситами Ієхієл-Лейб Файнзільбергом (Ільфом) і Євгеном Петровичем Катаєвим (Петровим)!

Так-так, іронічні автори тексту існують на нашій сцені разом зі своїми героями. І хоч цій історії виповнилося 90 років, але поки живуть на світі харизматичні комбінатори і люди, які готові ними зачаровуватися, вона залишатиметься впізнаваною і актуальною”, – так описують постановку в самому театрі.

Фото: Іван Страхов. Одеський академічний український театр ім. Василька

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56