Каратистки з Одещини завоювали золото та бронзу на змаганнях у Японії

На престижному турнірі Karate 1-Premier League Каратистки в Японії дві спортсменки з Одеської області завоювали золото та бронзу. Змагання проходили з 9 по 11 червня. Заслужений майстер спорту України, одеситка Анжеліка Терлюга (тренери – Денис Морозов, Володимир Зарецький) у фіналі категорії до 55 кг з рахунком 10:2 здолала представницю Японії Шіорі Накамуру і виборола свою 15-ту золоту медаль турнірів Прем’єр-ліги.

Заслужений майстер спорту України, каратистка з Чорноморська Аніта Серьогіна (тренер – Олександр Тонкошкур) виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 61 кг. Наступні змагання з карате відбудуться у Польщі 22-23 червня на Європейських іграх. Побажаємо нашим дівчатам знову перемоги!