Куди сходити на День Закоханих в Одесі

В Одесі 14 лютого закохані парочки будуть відмічати свято кохання. В цей день західноєвропейська цивілізація, до якої приєднається Україна після вступу до європейського союзу, святкує День Святого Валентина. За легендою, християнський священник Валентин у III ст. таємно одружував солдат з коханими попри заборону войовничого імператора Клавдія, який вважав, що родина заважає солдатам хоробро воювати. Священника заарештували і посадили до в’язниці. Там він зцілив доньку начальника охорони, а після цього навернув на християнство всю його родину. Імператор Клавдій дізнався про це і наказав відрубати йому голову саме 14 лютого.

Культурометр зібрав події, які можна відвідати на День Закоханих в Одесі.

1) Оперний театр 14 лютого запрошує на концерт “В обіймах танго” – це вишуканий вечір камерної музики в театральному арт-просторі “Бельетаж-імпреза” за участі ансамблю артистів оркестру театру “Одеська Камерата”.

15 лютого в театрі покажуть оперу Верді “Набукко”. Події VI століття до н.е. осмислюються і переживаються нами на рівні нового інтелектуального та емоційного усвідомлення. «Набукко», як геніально-містичний твір, що з’явився на зрізі епохи, часу, стилю, не завжди користується популярністю в спокійні часи, його місія в час найвищого напруження і людського страху – бути символом відновлення надії і справедливості, таким чином він стверджує нас у майбутньому.

2) В Українському театрі покажуть дві вистави київських театрів. 14 лютого вистава “8 перших побачень”. Красиві історії кохання живуть у тих серцях, які вміють щиро та віддано любити. Він – чоловік з яскравим почуттям гумору, вона – з великим, але закритим серцем. І щоб розтопити його, головний герой знаходить безліч приводів для побачень, аби довести справжність своїх почуттів.

15 лютого театр “Чорний квадрат” покаже виставу “Ти моє все”. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це історія, що ідеалізується, неймовірна, запаморочлива, яку приємно і треба подивитися увечері з подругою або молодою людиною. Тому що після вистави є ризик обговорювати її до самого ранку.

3) Одеська національна наукова бібліотека традиційно дарує одеситам Велику БІБЛІОНІЧ, адже маємо 14 лютого подвійне свято: Міжнародний день дарування книг та День закоханих, що надихає нас захищати рідних, відстоювати своє право жити, працювати і любити у вільній країні. Початок о 17-й годині! Прощальний поцілунок – о 21-й. Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила, дає сили захищати коханих і мріяти!
 

 
4) Театр “Маски” запрошує 14 лютого на виставу “Ромео та Джульєтта”. Зухвала і шалено смішна комедія театру «Маски» П’єса про кохання, щасливе кохання, бо кохання – це крила, кохання – це музика, танець! Любов це життя!
 

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56