ТОП-5 наколінників для підтримки суглобів та профілактики травм

Наколінники  – вироби які надягаються на колінний суглоб. Вони не лише запобігають травмуванню та допомагають під час реабілітації, а й покращують якість життя, особливо, людям похилого віку.

Компанія Мед-магазин  пропонує оригінальні наколінники від виробників, що добре себе зарекомендували на ринку медичних аксесуарів.

ТОП-5 наколінників для лікування суглобів, та запобігання травмування

Бандаж на коліно Rodisil 9104

Виріб від Orliman (Іспанія) – одного із світових лідерів з виробництва ортопедичної та реабілітаційної техніки для дітей та дорослих. Виріб забезпечує шестерівневу фіксацію колінного суглоба  Виготовлений з мембранного матеріалу, та містить бічні вставки і колінне кільце.

Бандаж на коліно Rodisil може використовуватися для іммобілізації пошкодженого суглоба, для «розробки» суглоба після операцій та травм та для стабілізації суглоба при різних захворюваннях та під час занять спортом.

Ортез колінного суглоба 3-Tex 7120

Фіксатори коліна від фірми Orliman (Іспанія) з бічною стабілізацією, виконує одночасно фіксуючу (завдяки силіконовому кільці) та зігріваючу дію. Додатково оснащений шарнірними, металевими ребрами жорсткості.

Ідеально підходять для використання літніми людьми. Рекомендовано застосовувати

  • при ревматологічних захворюваннях суглоба, при травмах;
  • при травмах (забиттях та переломах);
  • під час реабілітаційного періоду після операцій;
  • при запальних процесах в суглобі;
  • при ослабленні зв’язок.

Бандаж на коліно Sport OS6211

Виріб іспанської компанії OPLIMAN, що працює на ринку понад 25 років і вважається одним із найбільших європейських виробників ортопедичних виробів.Виріб призначений для спортсменів що займаються інтенсивними видами спорту. Наколінник має закриту колінну чашечку і м’які, еластичні вставки з боків, пружне кільце на коліно. Товар відповідає стандарту Oeko-tex 100 (в ньому відсутні шкідливі та токсичні речовини) та має сертифікат IBV – це означає, що біометричні параметри вироби розраховані саме для тренувань певної інтенсивності.

Для виготовлення ортезу використаний гіпоалергенний матеріал 3-ТЕХ (комбінація бавовни, лайкри та поліуретану), який відводить від тіла вологу, підтримує природну терморегуляцію і не подразнює шкіру.

Еластичний бандаж на коліно TN – 210

Продукція іспанської  компанії OPLIMAN виготовлена з  медичного компресійного трикотажу. Виріб призначений  для посттравматичної та післяопераційної реабілітації. Бандаж може використовуватися при нестабільності колінного суглоба, больовому синдромі, запальних та дегенеративних захворюваннях.

Компанія приділяє особливу увагу комфорту та лікувальній дії своєї продукції.Дана модель  брала участь у клінічних дослідженнях, що довели її ефективність. Виріб відповідає стандартам якості, прийнятим у ЄС.

Бандаж на Doctor Life Active А7-049

Посилений фіксатор коліна з силіконовим кільцем. наколінник з середнім ступенем жорсткості для фіксації колінного суглоба при болях, набряках, гематомах, синдромі Шлаттера, коліна бігуна, для профілактики травм при фізичних навантаженнях і в реабілітаційний період після переломів.

Відмінний вибір, як для професійних спортсменів, так і для тих хто веде активний спосіб життя. Наряду з мобілізуючими функціями, виріб виконує зігріваючу дію, що важливо при лікуванні запальних процесів.

Які моделі підходять для спортсменів, а які для літніх людей?

Щоб не помилитися у виборі товару, слід враховувати рівень навантаження, стан суглоба. Після травми краще спочатку проконсультуватися з лікарем.

Вибираючи будь-який вид ортезу, потрібно брати до уваги розмір. Виконати потрібно такі виміри:

  • обхват на 10-15 см вище колінної чашки;
  • обхват по центральній лінії коліна;
  • обхват на 10-15 см нижче чашки.

Далі вибір здійснюється за таблицею, що додається до виробу.

Матеріал виготовлення не повинен викликати свербіння та інші неприємні відчуття під час носіння. Тільки бандаж, що ідеально підходить за розміром і відповідає призначенню, допоможе унеможливити отримання травми під час тренувань, швидко пройти курс реабілітації. Маленька модель може передавати судини, а велика – стисне недостатньо для потрібної фіксації.

Також слід звертати увагу на м’язову масу в ногах. Якщо м’язи накачані, наприклад у спортсменів, зручніше буде використовувати моделі з роз’ємною конструкцією. Вони накладаються на коліно, обертаються довкола та фіксуються липкими стрічками під індивідуальний об’єм. Людям похилого віку, можна віддати перевагу моделям, які надягають, як панчоху. Вони також щільно фіксують суглоб, але компактніші.

Бандажі можуть мати три ступені фіксації. Найсильніші на шарнірах використовують у терапевтичних цілях. Середню фіксацію забезпечують пружинні, для легкої підтримки використовуються моделі без ребер жорсткості – підійдуть для спортсменів. Останні – найкращий вибір для людей похилого віку. Такі бандажі виготовляється з трикотажу з додаванням натуральної вовни: собачої, овечої, верблюжої — для мікромасажного та зігрівального ефектів, посилення дії лікарських засобів місцевого застосування (мазі, гелі, крему), для захисту від виникнення та розвитку запальних захворювань.

У показання до застосування зігрівального бандажу додано наступні:

  1. Профілактика переохолодження колінного суглоба.
  2. Збільшене навантаження на колінний суглоб у людей похилого віку і у людей з надмірною вагою.

 Як підібрати ортез на колінний суглоб

Ортез на колінний суглоб має підбирати ортопед. Вибір виробу залежить від того, яку мету мають лікар і пацієнт. Для захисту колінних суглобів під час фізичних навантажень потрібен профілактичний ортез. Реабілітаційні моделі застосовують після травм та операцій, а функціонально-постійні – для лікування наявних.

При виборі враховують і функціонал ортезу. Він може фіксувати кінцівку, обмежувати її рухливість частково чи повністю, виправляти деформації, зменшувати навантаження на ногу і підтримувати при ослабленні колінного суглоба.

Крім цього, ортези різняться між собою ступенем фіксації:

  • легкий ступінь фіксації потрібний для профілактики травм та підтримки суглобів під час фізичних навантажень;
  • середня фіксація потрібна, якщо людину непокоїть стара травма або захворювання;
  • сильна фіксація показана при легкій нестабільності суглоба перед оперативним лікуванням або в тому випадку, якщо воно протипоказане;
  • повний ступінь фіксації потрібний при серйозних переломах, розривах зв’язок;
  • змінна фіксація використовується у тих випадках, коли потрібно поступово регулювати амплітуду рухливості кінцівки у процесі лікування.

Після вибору моделі з потрібним функціоналом і ступенем фіксації лікар вимірює 3 показники: обхват коліна, обхват стегна на 10-15 см вище колінної чашечки і обхват гомілки на такій відстані нижче колінної чашки. Ці параметри знадобляться для правильного вибору розміру. Рекомендації щодо вимірювання можуть змінюватися в залежності від виробника.

Самостійно без допомоги спеціаліста можна вибрати лише профілактичний ортез, який використовується для захисту суглобів від навантажень. Але і в цьому випадку краще заздалегідь проконсультуватися з лікарем, щоб оцінити стан опорно-рухової системи.

   
 

Наш  

Анонси подій




2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56