В Одесі виступить відомий німецький музикант Себаст’ян Студніцький з благодійним концертом

MEMENTO ODESA – особливий проєкт виконавця зі світовим ім’ям Себаст’яна Студніцького та Одеського філармонічного оркестру під управлінням Володимира Дикого. Після випуску першого спільного треку було прийнято рішення про проведення концертного туру MEMENTO ODESA 12-ма містами Німеччини. І прем’єра програми відбудеться саме в Одесі 2 березня в Одеській філармонії.

Себаст‘ян Студніцький – музикант мультиінструменталіст, неперевершено грає на трубі та фортепіано, має власний лейбл і мережу звукозапису Contemplate, є засновником та музичним керівником фестивалю XJAZZ! у Берліні.

На сцені Одеської філармонії 2 березня на концерті прозвучать твори Себаст‘яна Студніцького у супроводі музикантів Одеського філармонічного оркестру. Ви також почуєте дуетні композиції з видатним українським піаністом Андрієм Показом. Це буде красиво, професійно і незабутньо. Виручені від заходу кошти будуть використані для закупівлі засобів тактичної медицини. Усі кошти від концерту будуть направлені до фонду закупівлі тактичної медицини.
 


 

Квитки тут – https://concert.ua/uk/event/memento-odesa

   
 

Анонси подій
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56