“В Україні – найтупіший народ”: блогерка з Івано-Франківська поплатилася за свої слова

21-річна блогерка з Івано-Франківська під час прямого ефіру в TikTok наговорила гидот про Україну. Вона заявила, що “народитися тут було найбільшою помилкою” та “В Україні – найтупіший народ”, чим обурила дуже сильно українців. Зокрема, блогерка з нікнеймом _liya_ja сказала:

Я народилася в Україні, і це моя найбільша помилка. В Україні – найтупіший народ. Я не патріотка, я не за росію, я просто за те, щоб народитись в іншій країні, тільки не тут. Тут найбідніший народ. Я з Івано-Франківська, але я ніколи не думала, що говоритиму російською настільки легко і чудово, але росіяни – не мій народ, але я б все віддала, щоб народитися не в Україні


 
Проте витівка дівчини недовго була безкарною. Цього ж дня її запросили на бесіду до СБУ, де вона записала свої вибачення на камеру вже українською мовою:

Я хочу вибачитися за свої дії та слова. Я так не вважаю. Я не підтримую росію, війну та російську мову. Російською я говорила вперше у житті. Вибачте мене будь ласка


 
На даний момент блогерка отримала так багато негативних коментарів на свою адресу, що була змушена видалити всі облікові записи в соцмережах.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56