В Одесі готують книжковий фестиваль “Зелена хвиля”

5 серпня в Одесі стартує традиційний книжковий фестиваль “Зелена хвиля”. Він триватиме до 10 жовтня, та відбудеться в офлайн та онлайн форматі.
 

 
Книжковий ярмарок фестивалю пройде з 5 по 8 серпня 2021 р. Перша частина офлайн-програми – з 5 по 8 серпня 2021 р. Друга частина офлайн-програми – впродовж вересня 2021 р.

З 5 по 8 серпня в парку ім. Т. Г. Шевченка («Книжкова алея») пройде книжковий ярмарок, до участі в якому запрошені видавництва, книготорговельні та поліграфічні підприємства, культурні інституції, освітні установи. Час роботи ярмарку: 10.00-20.00

Там же розвернеться «Книжкова сцена». Час роботи: 11.00-21.00
На гостей чекає концерт-відкриття фестивалю «Енергія книги» (колаборація Zira), Концертна програма до Дня незалежності України. А також Програма «Літературні гастролі»: Перфоманс «Кохання-Море-Ніч». Вечір літагенції OVO (м. Київ), «ШО тут у нас». Літературні гастролі журналу «ШО» в Одесі (м. Київ), «Суєта суєт і всіляка суєта». Вистава театру «Ланжерон» (м. Харків).

А також «Енергія книги» – відкрите бліц-інтерв’ю з учасниками фестивалю, вечір пам’яті Михайла Жванецького, Благодійні акції «Книги з добрих рук», «Книги на виріст», Професійні книжкові конкурси, «Evergreen»: концерт камерного оркестру Одеської філармонії, Концертна програма Одеського академічного театру музичної комедії, а також авторські читання, книжкові прем’єри, презентації книг учасників фестивалю, вечори поезії та багато іншого.
 
Там же розвернеться дитяча та підліткова програма на «Території дитячої творчості»
Час роботи: 11.00-20.00
– Ранкові чаювання з письменниками
– Серія майстер-класів для малечі «Вчимося читати»
– Серія майстер-класів «Пиши легко»
– Заняття «Складаємо вірші англійською»
– Дискусія «Книжкове блогерство»
– Художні майстерні зі створення ілюстрацій і коміксів
– «Відкритий літмікрофон» для дітей та підлітків
Фінал та церемонія нагородження лауреатів Міжнародного конкурсу цифрової книжкової ілюстрації серед дітей та підлітків «iParus»
 
Детальніше програма доступна на сайті
 
Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56