В Одесі покажуть модний одяг 18 українських дизайнерів

30 та 31 жовтня в Одесі відбудеться 24-й сезон Odessa Fashion Day. Тут пройдуть покази колекцій 18 дизайнерів з різних міст України. Ідея 24-го сезону Odessa Fashion Day стосується такої близької, в той же час не завжди помітної теми для кожного з нас – відчуття свободи та бажання зірватися на волю.

Адже вона завжди десь поруч, і в неї багато імен – Мета, Мрія, Покликання, Втілення істинного «Я». Воля дає сили та натхнення. Так що сковує людей, і робить їх маріонетками в руках часу? Чому ми відкладаємо зустріч з нею? Заборони та обмеження обрізають крила? Відповідь одна – обери себе. Аби відчувати пульс справжнього бажання – стань самим собою.

На гостей проекту чекає два насичених дні показів та зустрічей з впливовими людьми фешн-індустрії. Вперше, головною локацією проекту стане територія професійної студії First Photostudio (вул. Чорноморського козацтва 119/4б).

Перший день проекту, 30 жовтня, розпочнеться із зустрічі-лекцією з Іриною Сидорук – співзасновницею першого українського Тренд-бюро WENS, fashion-дизайнера та ТВ-експерта в сфері моди і стилю. Поговоримо про персональний стиль, розберемося в трендах, дізнаємось як соціальні, культурні та політичні зміни можуть впливати на те, що ми носимо.

30 та 31 жовтня, глядачів прийматиме зал «Бруклін», де на головному подіумі свої колекції продемонструють дизайнери з різних куточків країни. В цьому сезоні на глядачів очікують покази таких брендів: Darinal Design, Pravda Label, Alexandra Khedoyan, TARITSA, Лейла, Sviridova, Iryna Sidoruk, Victoria Lyuvena, OLENA KHALAMAN, Кю-Сарк & Lady Forever Club, VLADA Кошкин Дом, POLIVIK, Komilfo, NIKA, Іріс & Lady Forever Club, дитяча школа моделей Millenium Alliance. Попередньо, з розкладом показів можна ознайомитись, перейшовши за посиланням //ofd.org.ua/program .

Вхід на локацію заходу можливий лише за наявності одного з нижче перерахованих документів:
• документа про вакцинацію від COVID-19;
• негативного ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не раніше, ніж за 72 години до початку заходу;
• експрес-тесту на визначення антигену SARS-CoV-2, зробленого не пізніше, ніж за 48 годин;
• свідоцтва про перенесену протягом 6 місяців короновірусну хворобу.

Усі покази можна відвідати, попередньо зареєструвавшись на сайті. Odessa Fashion Day – це низка культурно-масових заходів, що проходять двічі на рік в Одесі, починаючи з 2010 року. З 2016-го року OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56