В Одесі покажуть виставу-призер міжнародного фестивалю театрів

29 вересня 2019 року на камерній сцені Одеського культурного центру призери фестивалю теарів “Молоко” 2019 року з виставою за творами Василя Стефаника “СВЯТІ”.

Ось що пише український театрознавець Олена Жатько про виставу:

«Святі» за Василем Стефаником це драматичний етюд, де основу складають монологи трьох персонажів: літньої жінки та молодички з парубком. Звуковий супровід постановки повністю реалізований вокальними інтермедіями трьох дів у стилізованих віночках-ореолах. Майстерно відтворена гуцульська мова з усіма інтонаційними нюансами перемежована з влучною психологічною розробкою героїв новел. Зображені персонажі несуть клеймо фаталістичної приреченості, що загострює психологічний драматизм вистави та робить її яскравою.

Ця яскравість стримана, з мінімальними мізансценічними маневрами, але емоційно глибинна. До того ж все дійство вибудовано на тонкому символічному рівні – дві сорочки, мов підвішені у повітрі, ковдра з сіна… Тут внутрішній нерв стає головним пульсом, що наділяє постановку особливою сакральністю та сповідальним характером. Все це забезпечило спектаклю перемогу та диплом за І місце на камерній сцені. А режисер та виконавиця однієї з головних ролей Ірина Панів виборола жадану для будь-якого актора відзнаку «За кращу жіночу роль».

Квитки коштують 200 гривень.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56