В Одесі стартує міжнародний літературний фестиваль

Сьогодні в Одесі стартує міжнародний літературний фестиваль. Він вже всьоме відбудеться в Одесі і триватиме до 26 вересня.Фестиваль відбувається у співпраці з німецьким культурним фондом Allianzkultur Stiftung, за фінансової підтримки УКФ та фонду EVZ (foundation remembrance responsibility future), фондів Jan Michalski (Швейцарія) та Prohelvetia (Швейцарія).

Цьогорічний фестиваль присвячено 30-річчю Незалежності України. З нагоди цієї важливої дати українські автори читатимуть прозові та віршовані тексти, репортажі, які зображують життя в Україні за ці роки, а також минуле і очікування майбутнього.
Шанувальники сучасної літератури почують 32 авторів із 10 країн, зокрема відомих у всьому світі гостей: Лукас Берфусс (Швейцарія), Юдіт Герман (Німеччина), Ангеліка Фрейтас (Бразилія), Людмила Уліцкая (Росія), Софі Оксанен (Фінляндія) та Івонн Адгіамбо Овур (Кенія).

Основні події фестивалю:
– з нагоди 30-ї річниці незалежності України автори разом читатимуть уривки зі своїх прозових текстів, віршів та репортажів, які відображають життя в Україні за останні 30 років;
– Людмила Уліцька відкриє фестиваль своєю вступною промовою;
– у співпраці з Одеським академічним українським музично-драматичним театром імені В. Василька відбудуться перформативні читання та вистави.
– Драматург Лукас Берфус проведе семінар для акторів та режисерів за мотивами своєї п’єси «Сексуальні неврози наших батьків». Твір фрагментами презентуватиметься в рамках фестивалю;
– 6 авторів з України та Німеччини будуть представлені у програмі “Література для дітей та молоді”;
– Саша Філіпенко (Білорусь) презентуватиме свій новий роман, а також розповість про актуальну ситуацію в Білорусі;
– Сергій Жадан виконає нові тексти зі своїм гуртом “Жадан і собаки”;
– одеситка Юлія Верба презентуватиме останню частину роману “Одеська сага”, яка вийшла друком влітку цього року.

Повна програма фестивалю опублікована на офіційному сайті

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56