В Одесі відбудеться фестиваль сучасного танцю

З 6 по 13 листопада в Києві та Одесі відбудеться міжнародний Фестиваль сучасного танцю “Танець, який ми обираємо”. Лабораторія перформансу та три танцювальні вистави з Швейцарії та України – це про танець, який стає способом бачити і відчувати світ.

Багато хто з танцівників вважає, що не ми обираємо танець, а танець обирає нас. Те, як ми танцюємо – це дзеркальне відображення нашого внутрішнього світу. Наш танець може розповісти про нас більше, ніж ми самі про себе знаємо. Це – не перебільшення. Цей фестиваль про танець, який обирає нас, а ми обираємо його, підкреслюють організатори.

В Одесі перформанс відбудеться 11 листопада о 19:00 в Одеському Культурному Центрі
(вул Василя Стуса 2Б/7). Квитки

13 листопада о 19:00  в Києві в Культурному Центрі “АРТ Братіслава”
– cie zeiSprung (Швейцарія) – “Komplizen Reloaded”
– Театр танцю PLASTILIN – “Теорія усвідомлення”
– Театр танцю TOTEM – Anima Oscura (фрагмент вистави)

6 -10 листопада відбудеться Лабораторія для змішаної групи танцівників без обмеження віку та рівня танцювальної підготовки. Лабораторія триватиме 5 днів, її результат буде показаний на сцені Одеського Культурного Центру 11 листопада.
Виступ швейцарської компанії cie zeitSprung відбувається за підтримки: фонду Pro Helvetia (Швейцарія), фонду Corymbo (Швейцарія) та фонду Stadt Zurich (Швейцарія)
Організатор фестивалю: Асоціація “Платформа сучасного танцю” за підтримки Театру танцю PLASTILIN (Одеса) та Театру танцю

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56