В Одесі відкриється перша імерсивна виставка про Тараса Шевченка

20 серпня о 17:00 2021 на Одеській кіностудії відкриється перша імерсивна виставка, присвячена великому українському митцеві Тарасу Шевченку. Виставка працюватиме до 12 вересня 2021 року.

Портрет Ивана Крамского

«Імерсивний Світ Тараса Шевченка» – це виставка розширеної реальності, що не лише розкриває Тараса Шевченка передусім як художника, а й зближує покоління, презентує світові Україну, просуває технології, розвиває культуру й креативні індустрії. Жодна з українських імерсивних виставок іще не розкривала ні твори образотворчого мистецтва українських художниць і художників, ні символічні для української культури постаті. І хоч є чимало експозицій про в усьому світі ще немає жодної імерсивної виставки, присвяченої Тарасові Шевченку. В імерсивному світі Ви поринаєте в атмосферу виставкового простору як справжню реальність, а межі між Вами та світом мистецтва стираються.

Виставку створювала міжнародна команда: Наталя Делієва (Україна Одеса) – продюсерка, Валерій Костюк (Канада Торонто) – продюсер, Таїсія Пода (Україна Київ) – креативний режисер, Тимур Полянський (Україна Київ) – композитор та Дмитро Стус (Україна Київ) – куратор-консультант з творчості Т. Шевченка.

Також у проєкті беруть участь Національний музей Тараса Шевченка, Одеська кіностудія, та Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56