В Одесі відкриється виставка “Мережива часу”

14 травня о 15:00 на Соборній площі відкриється виставка виробів ужитково-прикладного мистецтва ХХ століття, зібраних в Одесі, у рамках проєкту “Хранителі часу онлайн”. Точна адреса: творчий простір “Діалоги” м.Одеса, пл.Соборна, 2.

Проєкт “Мережива часу” розпочався ще до війни. Його мета – повернути пам’ять про недооцінену творчість жінок-рукодільниць, що своїми руками створювали красу. Учасниці проєкту збирали старовинні речі, пов’язані з рукоділлям, записували історії рукодільниць та створених ними виробів.
Попри війну та труднощі, виставка “Мережива часу” – відбудеться!

Під час відкриття – творча зустріч за участі музиканта Олексія Семеніщева. Звучатимуть особисті історії, пов’язані з рукоділлям, вірші та пісні… Старовинні рушники, мережані подушечки-думочки, вишиті картини, серветочки – на виставці на Вас чекає цілий світ мирних речей, які створювали одеситки у різні часи, і які вже, у своїй переважній більшості, виходять або ж вийшли із вжитку.
Одна із цілей цієї виставки – підтримати ЗСУ. Під час виставки можна буде придбати деякі експонати, сувеніри, кошти будуть перераховані на купівлю тактичних аптечок.

Організатор виставки – громадська організація ГО “ВСАД “ІТ-бабусі”, яка взяла на себе відповідальність надавати психологічну, інформаційну та гуманітарну допомогу людям похилого віку, в тому числі й біженцям під час війни.

За 2 місяці війни волонтери організації сформували та відвезли у домівки людей похилого віку та інвалідів Одеси понад 800 пакетів продуктово-гігієнічної допомоги. , створивши “Гуманітарний штаб “Хранителів часу”.
Запрошуємо Вас відвідати виставку “Мережива часу”. Впродовж двох тижнів у рамках виставки у творчому просторі “Діалоги”, пл. Соборна, 2 відбуватимуться майстер-класи, зустрічі, дискусії.
Виставка проходить за підтримки ГО Forum ZFD у рамках проекту “Гуманітарний штаб “Хранителі часу”.

   

Культурометр в Instagram

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56