В Одесі влаштують прем’єру фільма «Із зав’язаними очима»

10 грудня о 19:00 відбудеться одеська прем’єра фільму Тараса Дроня «Із зав’язаними очима» у Multiplex Gagarin Plaza. Фільм представить актор Сергій Лузановський («Пульс»).

Фільм мав Національну прем’єру в Одесі та отримав приз від журі FIPRESCI (Міжнародної федерації кінопреси) за найкращий повнометражний фільм Одеського міжнародного кінофестивалю.
Про фільм: головна героїня, бійчиня ММА Юлія, у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

Головну роль зіграла актира Марина Кошкіна, володарка премії «Золота Дзиґа» за найкращу жіночу роль.
Головний приз у конкурсі дебютних стрічок Варшавського кінофестивалю. Загалом фільм брав участь у близько двадцяти фестивалях, його відзначили нагородами в Німеччині, Індії, Бразилії, Іспанії.
Виробництво — «Сучасне Українське Кіно» за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної адміністрації, Давидівської сільської ради, Львівської міської Ради. Промоцію картини підтримало Державне агентство України з питань кіно.

   
 

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56