В Одеській бібліотеці влаштують Шевченківські читання

4 березня о 12.00 в ротонді головного читального залу Одеської національної наукової бібліотеки на вул. Пастера, 13 влаштують Шевченківські читання. Їх буде присвячено 206-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та 180-річчю виходу друком збірки «Кобзар».

Портрет Ивана Крамского

У програмі Шевченківських читань провідні науковці, митці, краєзнавці розглянуть цікаві теми сучасного шевченкознавства: ідейно-поетична спадщина Т.Г. Шевченка як наставника українського народу; Т.Г. Шевченко і світ; образ Т.Г. Шевченка у творчості сучасних українських письменників; педагогічні погляди Т.Г. Шевченка та інші.

Одесская Научная Библиотека

Книжкова виставка з фонду ОННБ: «Кобзарю, знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон…» представить унікальні видання збірки «Кобзар» різних років, різними мовами, у художній інтерпретації різних відомих митців (від першого ілюстратора Василя Штернберга до наших сучасників: Миколи Стороженка, Софії Караффи-Корбут та інших).

У рамках читань також відбудеться відкриття виставки картин «І ті слова ідуть меж люди…»: художниці Лариси Дем’янишиної, члена НСХУ, члена творчого об’єднання «Новація» м. Южного, та презентація музичної композиції: « Стань музикою, Слово: пісні на вірші Т.Г.Шевченка» у виконанні вихованців Одеської спеціалізованої музичної школи-інтернату імені професора П.С. Столярського.

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 

Анонсы событий

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56