В Одеській опері готують казкову прем’єру

Розкіш, велчи та краса Сходу вже цими вихідними запанують в Одеській опері. 22-го та 23-го січня тут представлять прем’єру балету М.Римського-Корсакова “Шехеразада”. Ці покази стануть казковим відкриттям ІІІ Міжнародного фестивалю “Зимовий променад в Одеській Опері”.

Вперше балет був представлений публіці 1927 року в хореографічній редакції Роберта Баланотті у виконанні самого ж постановника та прими-балерини Катерини Пушкіної. З плином часу східну казку припинили показувати у театрах і лише в двохтисячних роках “Шехеразада” стає доступною для українського глядача.

Майже через 100 років перлина балетної класики повертається на сцену Одеського національного театру під орудою головного диригента театру В’ячеслава Чернухо-Воліча, у хореографічній редакції Яніни Кисельової.

Балет обіцяє вразити глядачів феєричною сценографією у виконанні заслуженого художника України Євгена Гуренка; унікальними східними костюмами за ескізами художника костюмів Сергія Васильєва, заслуженого художника України, а також ефектним освітленням під керівництвом художниці з освітлення Світлани Каганович.

Події балету розгортаються за мотивами однієї з арабських казок збірки «Тисяча і одна ніч». На сцені театру – пишний та величний гарем Шаха Шахріяра, в якому палають східні пристрасті. Вражаючий сюжет буде втілено у дивовижній постановці балету «Шехеразада» Одеського національного академічного театру опери та балету.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ

Культурометр в Instagram


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56