В Одеському музеї покажуть кіно про художників

7 жовтня о 20:00 у Muzeon музею сучасного мистецтва Одеси відбудеться показ документальної стрічки “Шелест кроків” режисерки Ксенії Кравцової. Ця стрічка – про українських художників Аду Рибачук та Володимира Мельніченка.

Створені мистецьким дуетом архітектурні форми стали невід’ємними ознаками сучасного Києва і пам’ятками доби радянського модернізму, та водночас — символами опору тоталітарному устрою тих часів.

Ада і Володимир — автори Парку Пам’яті на Байковій горі у Києві, важливим елементом якого мала стати легендарна монументальна композиція Стіна Пам’яті, цензурована радянською владою після майже 13 років роботи на нею. 2000 квадратних метрів горельєфів було закрито, а на початку 1982-го залито бетоном.

У липні цього року, майже 40 років потому, Фонд збереження культурної спадщини Ади Рибачук та Володимира Мельніченка почав роботи з відновлення одного з фрагментів Стіни. Проєкт триває завдяки внескам благодійників.

Подія відбудеться у виставковій залі Музею сучасного мистецтва Одеси. Вхід — free donation, всі зібрані кошти будуть перераховані на підтримку мистецького проєкту “Стіна Пам’яті. Відродження”

   
 

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56