75% росіян бажають продовження “військової операції” в Польщі

Більше 86% росіян допускають та підтримують продовження “військової спецоперації” на території країн Європейського Союзу, повідомляє дослідницька компанія “Active Group”. Співробітники компанії провели соціологічне опитування серед росіян за допомогою месенджера Viber. Науковці намагалися з’ясувати, наскільки агресивним є зараз російське суспільство. Висновки були невтішними – більшість росіян бажають війни.

На питання – в яких наступних країнах потрібно розпочати “військову спецоперацію” (відповідь з декількома варіантами) 75,5% росіян назвали Польщу. Країни Балтії, серед яких Естонія, Литва, Латвія назвали 41%. Країни “Варшавського договору” обрали 39,6% опитаних. Негативне ставлення до збройного вторгнення до інших країн заявили тільки 13,4% жителів рф. Майже половина респондентів вважає, що росія повинна мати вплив на всі пострадянські країни (включає військовий шлях).

40% росіян допускають превентивне використання ядерної зброї проти інших країн. Тобто путіну достатньо виступити в телевізорі з будь-якими вигаданими даними щодо загрози і заявити о необхідністі ядерного удару, як майже половина росіян це вже схвалює, не розуміючи, що буде початок Третьої світової війни.

“Спільне враження інтерв’юерів від опитування – росіяни, які погоджувалися спілкуватися, агресивно налаштовані стосовно не лише України, а й Євросоюзу та НАТО. Респонденти або відмовляються від спілкування, дізнавшись тему інтерв’ю, або декларують готовність підтримувати та схвалювати подальші вторгнення РФ до інших країн”, – коментує Андрій Єременко, засновник дослідницької компанії “Active Group”.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56