Партия Тимошенко поддержала скандально уволенного одесского ректора

Скандально уволенный ректор одесского Медина Валерий Запорожан нашел поддержку в партии Тимошенко “Батькивщина”. Как сообщается на сайте партии, увольнение ректора приказом МОЗ – это рейдерский захват, а “лучшего ректора Украины” начали несправедливо травить.

Партия воспользовалась сложившейся ситуацией, чтобы ещё раз раскритиковать реформы МОЗ проводимые Ульяной Супрун. Хотя увольнение ректора никак не связано с реформой, а произошло из-за препятствия работе комиссии, которая приехала из Киева с проверкой. Поводом стал прецедент с обвинениями ректора Запорожана в подаче недостоверной информации в своей декларации, случившийся ранее.

Вот, что говорится в заявлении:

“Горе-реформа не оминула й Одесу. У розпал вступної кампанії відбулося рейдерське захоплення Одеського національного медичного університету. Заблоковані рахунки університету і паралізована вся робота державної установи.

Одночасно почалося цькування шанованого і безперечно одного з кращих ректорів України Валерія Запорожана, що очолює один з найстаріших ВНЗ України — Одеський національний медичний університет…

…Ми, як політична сила, в повній мірі усвідомлюємо ризики, що склалися як для країни в цілому, так і для Одеси зокрема. А ризики в наступному — якщо ми не відстоїмо наших лікарів і медсестер, українських академіків, вітчизняне виробництво ліків і обладнання, то ніякі варяги, що приїхали сюди на гастролі або погостювати, українському пацієнтові і українській медицині не допоможуть.

Здорова Україна потрібна тільки самим українцям і більше нікому. І наше завдання, як відповідальних політиків — захистити і зберегти вітчизняну медицину заради майбутнього наших дітей. Тому що з першого подиху і до останнього нас супроводжують наші українські лікарі, а не заїжджі гастролери. І в цій боротьбі, в цьому протистоянні повинна перемогти українська медицина.

Ми, партія «Батьківщина», закликаємо одеситів разом з нами захистити честь університету та ректора нашої медичної Alma Mater.

Реформа медицини не повинна мати на меті розправу з медичною елітою України. Інакше це не реформа, а здача національних інтересів і фактично зрада своїй країні. Всі хто до цього причетний — повинні понести відповідальність.

Шановні громадяни нашої країни, наші лікарі та медсестри, шановний ректор Одеського національного медичного університету, Валерій Миколайович, у нас з вами спільна та благородна мета — розвиток вітчизняної медицини і збереження здоров’я кожного українця”.

Согласно декларации за 2016 год, семья ректора Заорожана владеет двумя квартирами в Одессе общей площадью 780 кв.м, а у жены еще и дом в Киеве на 580 кв.м. Также задекларировано 22 млн гривен, что по курсу 2016 года составляет почти 1 млн долларов.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

Добавить комментарий

  

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ

Культурометр в Instagram


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56