Дім Блещунова відкриває виставку легендарного живописця Івана Логвіна

26 липня в Одеському муніципальному музеї особистих колекцій імені О. В. Блещунова відкривається виставка живопису Івана Логвіна (1923-1996) — талановитого митця і педагога, легенди одеського живопису. Він, без сумніву, вважається одним з найбільш вражаючих колористів, що творили у другій половині ХХ століття в Одесі.

Завдяки підтримці Галини Логвін і у співпраці з колекціонером Євгеном Щербиною музей представить пейзажі, натюрморти і портрети у техніці олійного живопису, акварелі і пастелі різних періодів творчості. Деякі з творів глядач побачить вперше.
Музейники кажуть, що для глядачів ця виставка, перш за все, цікава високою якістю живопису. “Роботи Івана Логвина неймовірно гарні у колористичному плані. Це той справжній, високопрофесійний живопис, від погляду на який немов спадає з очей полуда, і бачиш колір в його повній силі”, — ділиться завідуюча виставками Дому Блещунова Марія Апрятова.

Трепетні коливання колірних поєднань, посилені темпераментним пастозним мазком, який є характерним для техніки автора, — цей живопис обов’язково треба побачити. Всіх прихильників мистецтва і тих, хто хоче в ньому розібратися, ми запрошуємо ознайомитись з творчістю Івана Логвіна. Виставку можна побачити протягом місяця у комунікативно-виставковому просторі музею “Квартира № 6”.

Заходи, що відбудуться у рамках виставки:
Щовівторка та щочетверга — сеанси Slow Art з екскурсією по виставці з медіатором Марією Апрятовою.
Вчимося дивитися твори мистецтва, записуємо та малюємо свої спостереження в Visual Diary /Сторінка музейного скетчбука (з 15:30 – 16:30)
1 серпня — зустріч з Галиною Логвин, дружиною художника (час уточнюється).
Ексклюзивний недільний вечір в музеї на Drink and Draw Odessa — малюємо натуру у дворику музею з відвідуванням виставки і келихом вина (стежимо за оновленнями дат заходів спільноти Drink and Draw Odessa).

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56