В Одесі покажуть фільм про кіборгів з Донецького аеропорта

11 березня о 19:00 в Одесі відбудеться прем’єра документального фільму «Добровольці Божої Чоти»який частково охоплює події на Майдані, та розповідає про Добровольчий Український Корпус та бої за Донецький аеропорт.

maxresdefault

Кадр з фільму

 

Показ пройде в кінотеатрі «Планета Кіно IMAX» в ТРЦ «City Center» на Таїрова, за адресою пр. М. Жукова, 2.

На прем’єрі будуть присутні один з режисерів фільму Леонід Кантер та Олексій «Бик» – боєць ДУК, «кіборг» з Донецького аеропорту, який написав пісню «Добровольці Божої Чоти» до фільму.

Вхід – за доброчинними внесками, спрямованими на підтримку українського незалежного  кінематографу.

Фільм «Добровольці Божої Чоти» розповідає про творення нової української армії. Повсталий народ скинув кримінальний уряд і вигнав васалів Російської Імперії. Розлючений колонізатор кидає на Україну свої війська та захоплює частину території. Президент України підписує угоду про перемир’я та лінію розмежування сторін. Згідно цієї угоди Донецький міжнародний аеропорт опинився за лінією. Але патріоти-добровольці не згодні віддавати його ворогові. 242 дні тривала героїчна оборона, аж врешті під прицільним обстрілом танків будівля аеропорту завалилась. Люди витримали, не витримав бетон.
Зйомка фільму тривала кілька місяців. Його герої – бійці Добровольчого Українського Корпусу (ДУК), деякі з яких загинули, захищаючи свою країну.

Прокат фільму в Одесі відбуватиметься з 12 по 18 березня включно в двох кінотеатрах мережі «Планета Кіно»: в ТРЦ «City Center» на Таїрова, пр. М. Жукова, 2 та в ТРЦ «City Center Котовський», вул. Затонського, 32.
Тривалість 85 хв.
Режисери: Леонід Кантер, Іван Ясній
Музика: Олексій Бик, «Кому вниз»

Добавить комментарий

   
 

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56