Два дні короткого метру в Одесі

Нове творче об’єднання кінорежисерів «EGO FILM GROUP» презентує сучасне українське молоде кіно 14 та 14 грудня в кінозалі «ОДЕСЬКОЇ КІНОСТУДІЇ» під назвою «ДВА ДНІ КОРОТКОГО МЕТРУ в ОДЕСІ».

Два дні ігрових та документальних фільмів: комедія, детектив, соціальна драма, трилер, бойовик… У роботах молодих митців містика переплітається з натуралізмом, а трагічне з іронією. Вони знімають про те, що справді хвилює і про те, про що інші мовчать. Це не «поетичне кіно», не «арт-хаус» і не наслідування «Голівуду». Це принципово інша українська кіно-генерація: дієва і вільна.

ПРОГРАМА ПОДІЇ:

13 грудня.

15:00-17:00 – МАЙСТЕР-КЛАС від кінорежисера, завідувача кафедрою режисури телебачення КНУТКіТ ім.І.К.Карпенка-Карого ВАСИЛЯ ВІТРА. ТЕМА «Сучасна режисура, перспективи молодих режисерів. Поради для абітурієнтів до вступу в КНУТКіТ імені Карпенка-Карого». (Вартість квитка 80 грн.)
19:00 – ПРЕЗЕНТАЦІЯ фільмів за участю режисерів та акторів.
ПОКАЗ КІНОАЛЬМАНАХУ №1 (Вартість квитка 80 грн.)

14 грудня.

16:00 – КІНОПОКАЗ АЛЬМАНАХУ №1 (Вартість квитка 60 грн.)
19:00 – ПРЕЗЕНТАЦІЯ та КІНОПОКАЗ АЛЬМАНАХУ №2 (Вартість квитка 60 грн.)

Кіноальманахи представляють оригінальний погляд нового покоління українських кінорежисерів. Це нові обличчя і актуальні теми, осучаснення традицій і пошук іншості.

ПАРТНЕРИ ПОКАЗУ: Державне Агентство України з питань Кіно, Національна спілка кінематографістів України, студія «ВІАТЕЛ», «Одеська Кіностудія», КНУТКіТ імені І.К.Карпенка-Карого.

Квитки на https://ukrticket.com.ua/ (каса є на кіностудії)

 

Добавить комментарий

   

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 

Анонсы событий

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56