Гауляйтеру та псевдомеру Херсону оголосили підозру у державній зраді

За матеріалами СБУ підозру у держзраді отримали двоє громадян України, яких окупанти призначили «керівниками» Херсона та області
Зокрема, мова йде про т.зв. «голову Херсонської обладміністрації» та «голову Херсонської міської адміністрації».

Після тимчасової окупації Херсона у російських військових виникли труднощі з пошуком колаборантів і «призначенням» їх на керівні посади. Адже місцеве населення має проукраїнську позицію та розуміє абсолютну незаконність перебування в Херсоні окупаційних військ.

У зв’язку з цим російським спецслужбам довелося «діставати» з кишені свою агентуру, яка не має жодного авторитету серед херсонців, і єдине, що пов’язує її з обласним центром – це колишній досвід роботи в різних структурах міста та області.

Володимир Сальдо – екснардеп від Партії регіонів, голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Був мером Херсона у 2002—2012 роках. У 2020 році програв на виборах мера Ігорю Колихаєву. Призначений «керівником обласної адміністрації». З початку повномасштабної війни він підтримав окупацію міста та очолив так званий «комітет порятунку за мир і порядок». Крім того, організовував мітинги на підтримку російської окупації.
 
Мешканець Києва, який до 1991 року проживав у Херсоні Олександр Кобець був назначений російськими окупаційними військами 26 квітня «керівником міської адміністрації».
 
Наразі обом фігурантам оголошено про підозру за ст. 111 ККУ («державна зрада»). Зрадників очікує покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56