Книга одеського фізика Павла Віктора отримала престижну нагороду

Книгу відомого одеського вчителя фізики Павла Віктора нагородили на урочистій церемонії Best Book Award на Міжнародному 28 BookForum. Книга «Фізика. Молекулярну будову речовини і теплові явища »видавництво BookChef відзначено спеціальною нагородою Малого журі Одеси – за роз’яснення фундаментальної науки для школярів і студентів.

Конкурс Best Book Award — щорічна головна премія Львівського міжнародного BookForum, якою з 1995 року відзначають найкращі українські книжки. Організатором конкурсу є ГО «Форум видавців» за підтримки Українського культурного фонду. Цього року на конкурс 100 видавництв подали понад 450 книг.

«Пандемія стала глобальним викликом і для багатьох українських видавців, та якість видань продовжує зростати», – підкреслює голова журі Богдан Тихолоз.

Нагороди традиційно вручають в спеціальних номінаціях. Цього року гран-прі взяла книга Євгена Пшеничного «Ярослав Стешенко. Епістолярний монолог », видавництво «Коло» – за глибоку дослідницьку роботу та високоестетичне художнє втілення.

Кращою книгою класичної української літератури визнана книга Леоніда Чернова «Чудаки прикрашають світ», видавництво «Темпора» – за перетворення «наших 20-х» в літературний бренд і пожвавлення некласичних класиків.

У номінації “Сучасна українська література” перемогла Галина Крук з книгою «Хто завгодно, тільки не я» (ілюстраторка Валерія Печеник), видавництво Vivat – за гармонію витонченого стилю, чуттєвості образів і авторське осмислення дійсності.

Іноземна література в українському перекладі – «Старша Едда» (перекладач Віталій Кривоніс, ілюстратори Вільям Гирсу Коллингвуд і Карл Еміль Допплер), «Видавництво Жупанського» – за знайомство українського читача з знаковим твором світової класики.

Література для дітей від 0 до 6 – Олеся Мамчич «Овва, як бува! Абетка з історії України» (ілюстраторка Софія Томіленко), видавництво «Портал» – за книгу-маячок, завдяки якій орієнтуватися в минулому.

Література для дітей від 7 до 12 – Ліна Максимук «Козаки правлять країною», видавництво Discursus – за успішний відхід від шаблонів і оригінальне представлення історичного матеріалу.

Література для підлітків і YA – Наталя Малетич «Леся – мандрівний клубочок» (ілюстратор Маша Фоя), видавництво «Портал» – за сміливу інтерпретацію традиційного образу Лесі Українки.

Non-fiction – Юрій Шевельов «Я – мене – мені … (і довкруги): Спогади. У двох томах. Т.1. В Україні. Т. 2. В Європі », Видавець Олександр Савчук – за якісно нове, коментований, ілюстроване і доповнене видання мемуарів видатного інтелектуала XX в.

28 Львівський міжнародний BookForum йде у Львові за підтримки Українського культурного фонду, Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації. Програма фестивалю налічує 160 подій, 250 учасників з 21 країни світу. Всі події 28 BookForum – безкоштовні, доступні онлайн.

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56