Відомі львівські музиканти підтримали поранених бійців АТО

Вокалісти відомого львівського гурту «Піккардійська Терція» виступили перед солдатами і офіцерами із зони АТО, які проходять лікування та реабілітацію в Одеському військовому госпіталі. Співали про кохання, солдатську дружбу і, звичайно ж, мирі. Концерт організувала ініціативна група волонтерів.

Піккардійська Терція

Вчора – концерт в Українському театрі, сьогодні, зі спеціальною місією потримай, музиканти виступають перед пораненими. «Пікардійська Терція» дякує захисникам за мужність і героїзм, проявлений на лінії фронту.

На концерт відомого гурту зібралися не тільки поранені, які проходять лікування у військовому госпіталі. Волонтери подбали про те, щоб привезти сюди хлопців з інших медустанов. Тих, хто за станом здоров’я не зміг бути присутнім, музиканти відвідали перед виступом.

3
Андрій Копраль, учасник групи «Піккардійська Терція»: “Ми не можемо в кожного спитатися, що вони відчувають, але наше основне прагнення – просто по-людські їх підтримати. Якщо наш виступ дасть їхнім серцям і їхній психіці відпочити, ми це будемо робити”.

Сьогоднішній концерт, за словами солдатів, допоміг підняти настрій, а це допоможе швидше видужати.

2

Олександр Македонський, прапорщик 79 аеромобільної десантної бригади, м Миколаїв: “Був поранений в зоні АТО. Осколкове поранення лівої лопатки. Щас зробили операцію. Слова подяки. Це для нас дуже важливо – такі заходи. Тому що, як кажуть, лікарі лікують тіла, а музика і пісні лікують наші душі”.
Максим Неверов, солдат 93-ій механізованій бригади: “Подобається, що таке живе виконання. Хотів подякувати, що не залишаєте без уваги, за такий концерт. Дякую”.

На думку волонтерів, ще багато людей не розуміють, що йде справжня війна, і щоб вистояти в цьому бою, потрібно мобілізувати всі сили.

Вікторія Іовілевіч, волонтер: “Їм дуже важлива підтримка і музична, і професійна, і просто підтримка одеситів. Вони практично не з Одеси, дуже багато дякують і сказали, що Одеса це місто, в який вони обов’язково повернуться ще й не раз”.

Весь час поруч з військовими знаходилися не тільки медики і близькі, але також і волонтери. Завдяки їх допомозі вдалося зібрати кошти на лікування поранених, а також закупити нове обладнання.

Олександр Лазебний, заступник начальника Військово-медичного клінічного центру Південного регіону: На сьогоднішній день велика надається допомога з боку волонтерів. Центр отримав більше 11 мільйонів допомоги від волонтерів. Було закуплено багато медичного обладнання. Волонтери купують ліки, ми з ними працюємо, і дуже вдячні людям, які надають допомогу. Сьогоднішній концерт був теж організований завдяки волонтерської допомоги.

В Одеському військовому госпіталі сьогодні знаходяться більше двохсот поранених із зони АТО.

Джерело: Град

Добавить комментарий

   
 

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56