Маленьким одесситам почитают книги 6 стран (программа)

Новые произведения современных детских писателей почитают детям на Втором Международном Литературном фестивале в Одессе. Чтения и дискуссии состоятся в областном театре кукол с 28-го сентября по 30-е сентября. Вход – свободный.

Организаторы фестиваля подобрали романы и сказки из Украины, Ирландии, Германии, Польши, Нидерландов и Франции. В них идет речь о серьезных темах – Холокосте с элементами фентези, непослушных детях и школе, Третьем Рейхе, примирении, ответственности и потере собственного дома.

ребенок читает книгу

Полное расписание чтений для детей Одесского Международного Литературного Фестиваля.

28 09 2016 СЕРЕДА

09.00 ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК
»СТЕФА І ЇЇ ЧАКАЛКА«: ЧИТАННЯ З ІВАНОМ АНДРУСЯКОМ, УКРАЇНА
МОДЕРАТОР: ГАЛИНА ДОЛЬНИК
»Стефа і її чакалка« – гумористична казка українського письменника Івана Андрусяка, опублікована в 2007 році. Чакалка – це казкова істота, яка викрадає вночі неслухняних дітей і відносить їх у торбі до лісу. Андрусяк поєднує фольклорні казкові елементи із сучасністю та шкільними реаліями.
Вікова категорія: 7 – 12.

10.30 ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК
МАРЦІН ЩИГЕЛЬСЬКИЙ, ПОЛЬЩА: ЧИТАННЯ З »КОВЧЕГ ЧАСУ«
МОДЕРАТОР: ГАЛИНА ДОЛЬНИК
Щоб урятуватися від звірств Варшавського гетто, Рафал тікає у світ книжок. Г. Д. Веллс дає йому пояснення того, чим є страждання: есесівці – це люди з іншого часу. Урешті-решт Рафал потайки вибрався з гетто й переховувався в зоопарку. Але нацисти починають наступати йому на п’яти… Марцін Щигельський розповідає про Голокост у пригодницькому романі з елементами фентезі.
Вікова категорія: 10 – 14.

29 09 2016 ЧЕТВЕР

09.00 ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК
ЕДВАРД ВАН ДЕ ВЕНДЕЛ, НІДЕРЛАНДИ: ЧИТАННЯ З »ПЕС, ЯКОГО В НІНО НЕ БУЛО«
МОДЕРАТОР: ЛІАНА КРИШЕВСЬКА
У Ніно є пес, якого насправді немає. Уявний пес. Він може все, він робить все, він розуміє все! Та одного дня батьки дарують Ніно справжнього собаку. Але чи він також усе може?
Вікова категорія: 5 – 8.

12.00 ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК
»АЗУЗ, ЮНАК ІЗ МІСЬКИХ ОКОЛИЦЬ«: ЧИТАННЯ З АЗУЗОМ БЕГАГОМ, ФРАНЦІЯ
МОДЕРАТОР: МІХІ ШТРАУСФЕЛЬД
Перший роман »Дитина з Чааби« соціолога Азуза Бегага, який народився 1957 року в Ліоні у родині алжирських емігрантів, мав великий успіх і здобув чималу кількість відзнак. У ньому автор розповідає про те, як воно бути дитиною гастарбайтера, а також розкриває тему подвійної ідентичності й життя на межі двох культур.
Вікова категорія: 12 – 15.

30 09 2016 П’ЯТНИЦЯ

9.00 ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК
ДЖОН БОЙН, ІРЛАНДІЯ: ЧИТАННЯ З »ХЛОПЧИК НА ВЕРШИНІ ГОРИ«
МОДЕРАТОР: ГАННА НАРІНСЬКА
Ірландський письменник Джон Бойн, відомий завдяки книзі »Хлопчик у смугастій піжамі«, у своєму найновішому романі змальовує жахи Третього Рейху. Після втрати батьків маленький П’єро змушений вирушити в гори до своєї тітки, яка працює економкою. Однак там на нього чекає страшне відкриття: іде 1935 рік, і виявляється, що місце, де працює тітка, це резиденція Адольфа Гітлера – Берґхоф.
Вікова категорія: 10 – 14.

10.30 ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК
СОНЯ ДАНОВСКІ, НІМЕЧЧИНА: ЧИТАННЯ З »БАБУСЯ П’Є ЧАЙ НА НЕБЕСАХ« І »ПОЧАТОК«
МОДЕРАТОР: ЛІАНА КРИШЕВСЬКА
Малюнки кольоровими олівцями ілюстраторки Соні Дановскі здобули чимало міжнародних відзнак. Вони є деталізованим книжковим світом, в якому розкрито важкі теми: приміром, смерті або досвіду післявоєнного примирення й прощення. Без жодних сентиментів Дановскі показує те, що втрати – це дуже сумно, однак саме вони дають шанс розпочати нове життя.
Вікова категорія: 5 – 9.

12.00 ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК
ЕДВАРД ВАН ДЕ ВЕНДЕЛ, НІДЕРЛАНДИ: ЧИТАННЯ З »ШУКАЧ ЩАСТЯ«
МОДЕРАТОР: ЛІАНА КРИШЕВСЬКА
У »Шукачі щастя« Едварда ван де Вендела шістнадцятирічний афганський біженець епізодично розповідає про те, як йому довелося тікати до Нідерландів після того, як на його батьківщині захопив владу Талібан. Читач дізнається, як це – втратити власну домівку й пережити безліч труднощів і небезпек, мандруючи до нового місця життя.
Вікова категорія: від 15.

Детальная программа

Добавить комментарий

   

Культурометр в Instagram

 
 

Анонсы событий

 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56