Медведчук дав свідчення проти Порошенка (відео)

Затриманий політик та кум путіна Віктор Медведчук дав свідчення проти екс-президента України Петра Порошенка. Він розповів подробиці у справах виведення з держвласності нафтопроводу ТОВ «Прикарпатзахідтранс» і закупівлі вугілля в «Л/ДНР», повідомляє СБУ.

Віктор Медведчук в СБУ

Петро Порошенко звернувся до Медведчука з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, а потім забезпечив прийняття необхідних рішень в усіх українських інстанціях.

«Щоб цей трубопровід став приватною власністю, а по факту – власністю самого Порошенка, необхідно було виконати низку дій… Суди, прокуратура, Антимонопольний комітет, Фонд держмайна – всі вони приймали рішення, звісно, необхідні для особистих інтересів президента Порошенка», – повідомив Медведчук.
 
Крім того, Медведчук розповів деталі налагодження у 2014-2015 роках механізму закупівлі вугілля для потреб енергетики України на тимчасово окупованих територіях так званих «Л/ДНР», практично – у ватажків бойовиків. Він назвав конкретні прізвища високопосадовців, причетних до завдання шкоди інтересам нашої держави, – колишні урядовці, екскерівництво Нацбанку, народні депутати і представники правоохоронних структур.
 

 
Нагадаємо, що Віктору Медведчуку висунуто підозру у державній зраді та сприянні тероризму.

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 

Анонсы событий

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56