На Харківщині російські солдати зґвалтували 8 дітей – одна дитина після цього померла

Омбудсмен Верховної Ради Людмила Денісова повідомляє про нові жорстокі випадки зґвалтування, які надходять від жителів Харківщини, яку звільнили від окупантів ЗСУ.

На телефон лінії психологічної допомоги Уповноваженого упродовж останньої доби отримали 56 дзвінків від самих жертв та їхніх рідних.
 
Так вчора 10 випадків зґвалтування доводять, що звірства російських солдатів не мають меж. Звернулися 10 осіб, з них 2 літніх чоловіка 67 та 78 років, а також 8 неповнолітніх. У тому числі двоє хлопчиків 10 років.

З міста Ізюм вирвалася сім’я – трійнята 9 років, дівчата та мати. Зґвалтовані рашистами, мають тяжкі травми статевих органів. Усе це на очах у матері, вона у шоковому стані.
 
Звернулася мама, на її очах дев’ятимісячну донечку зґвалтували свічкою.
 
Однорічного хлопчика ґвалтували двоє, помер.
 
Дівчинка двох років, ґвалтували двоє, залишилася живою.
 
Це геноцид українського народу з особливою жорстокістю! Це порушення не лише норм міжнародного гуманітарного права, а й самої його суті, моралі цивілізованого світу. Денисова звертається до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти геноциду українського народу.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 

Анонсы событий

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56