На концертній арені «Морвокзал» відбулася автограф-сесія від соліста гурту «БEZ ОБМЕЖЕНЬ»

Сьогодні відбудеться великий концерт гурту «БEZ ОБМЕЖЕНЬ» до тридцятої річниці незалежності України. А вчора, 22 серпня, пройшла ексклюзивна автограф-сесія соліста гурту Сергія Танчинця. 

Автограф-сесія пройшла за підтримки компанії Київстар, яка надала можливість усім шанувальникам поспілкуватися з лідером гурту. Також у межах заходу Київстар подарував 50 шанувальникам гурту ілюстроване видання «Дивись. Згадуй. Відчувай» з автографом Сергія.

Ця книга є двомовним альбомом про знакові події сучасної України з 1997 до 2020 року включно. В ній  зібрано спогади й історичні факти, що стосуються політики, економіки, суспільства, спорту, моди та культури нашої країни.

Загалом на зустріч із Сергієм прийшло понад 250 фанатів.

Завдяки найбільшій мережі 4G від Київстар кожен шанувальник міг ділитися враженнями зі своїми підписниками онлайн.

Знайти себе на фото можна за посиланням. «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець щирістю та вмінням відверто ділитися своїми почуттями. Це одна з небагатьох українських груп, які збирають мільйонні перегляди на YouTube. Кліпи останніх років давно перетнули позначку в декілька мільйонів переглядів. Кожен виступ «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» – це шалений потік енергії та емоцій. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають до самого кінця виступу.

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56