Надати Одеському художньому музею статус національного просять президента

До Президента України Володимира Зеленського було направлено звернення із проханням надати Одеському художньому музею статус національного. Його підписало майже 50 діячів культури, музейників та митців, серед них такі відомі особистості як Олексій Ботвінов, Владислав Троїцький, Борис Херсонський, Сергій Жадан, Михайло Рева, Катерина Чуєва, Катерина Бабкіна, Олеся Островська-Люта, Юлія Литвинець та багато інших.Отримати для музею цей статус було давньою мрією і метою директора Олександра Ройтбурда, який пішов з життя. За останні три роки музей докорінно змінився та став центром суспільного життя і точкою культурного тяжіння не тільки для одеситів, а й для мешканців усієї країни, підкреслюють у музеї.

У цьому рішенні нас підтримало багато однодумців. Звернення склали голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький і депутат Одеської міської ради, відомий бізнесмен та меценат Вадим Мороховський.
Збір підписів представників спільноти з галузі культури та мистецтв продовжується. Ви також можете долучитися до нашої ініціативи та залишити свій підпис. Ознайомитися з текстом можна за посиланням https://www.ofam.org.ua/zvernenna-do-presydenta.

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56