Одесити дізнаються про життя Надії Савченко

В Одесі відбудеться єдиний показ документального фільму “Наша Надія” – біографічну стрічку про Надію Савченко одесити зможуть подивитися у кінотеатрі “U-Cinema” безкоштовно 18 жовтня о 17 годині.

123

Фільм додає деталей до портрету Надії Савченко, розкриває її характер, зазирає у дитинство – монументальна постать Героя Нашого Часу набуває вкрай особистих й несподівано тендітних рис. На фоні анексії Криму, бойових дій на Сході, про Надю розповідають її мати та сестра, бійці, що воювали разом з нею, та люди, яким не байдужа її доля.

– Враховуючи все те, що відбувалося навколо нас під час зйомки цього фільму та спираючись на реакцію викликану всеукраїнськими показами проекту “ВАВИЛОН 13”, робота над яким продовжується і зараз, наша команда прийняла рішення реалізувати безпрецедентно широку демонстрацію цієї картини саме в кінотеатрах, а не на ТБ-екранах. Ми хочемо поспілкуватися з людьми та представити їм свіжий, незаангажований документальний погляд на події, – розповів про рішення показати фільм режисер Володимир Тихий.

Добавить комментарий

   
 

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56