Одесские патриоты хотят сорвать концерт в Итаке

Активисты организации “Всеукраинская Люстрация” заявили, что не допустят проведение концерта украинского певца Виталия Козловского в одесском ночном клубе “Итака” 2 июня. По их мнению, Козловский в последнее время вел себя непатриотично, выступив на открытой сцене 9 мая в Москве. Также они привели ряд других “провинностей” артиста.

Концерт может привести к массовым столкновениям между патриотично настроенными одесситами и охраной заведения, сообщили в организации.

Соответствующие письма были отправлены руководству полиции и СБУ в Одесской области. К слову, активисты перепутали клуб, решив почему-то, что артист будет выступать в “Ибице”.

Отметим, что после выступления Козловского 9 мая в Москве, ему отказали в проведении концерта в родном Львове. Сам Козловский после начавшейся травли опубликовал объяснения в своем Инстаграме.

Я не заперечую своєї участі у концерті в Москві, присвяченому Дню Перемоги! Але для уникнення спекуляцій вважаю за необхідне сказати наступне. За останні 4 роки я жодного разу не виступав в Росії і вважаю це недопустимим саме з причин військової агресії. Але коли від українців, які живуть у Росії, отримав запрошення виступити на концерті з нагоди Дня Перемоги – після тривалих сумнівів погодився. Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути та з іншої нагоди цього виступу я б собі не дозволив. Переконаний, що ветерани в Москві такі ж, як і в Києві – вони разом пройшли страшну війну, перемогли у ній, заплативши дуже дорогу ціну. Вони йшли до кінця, не ділили себе на нації, це їх пам`ять. І вони заслуговують на те, щоб прожити свої останні роки гідно, відчуваючи нашу вдячність. Протистояння політиків (саме політиків, а не простих людей!!!), яке відбувається нині і призводить до нової війни та смертей моїх земляків – це страшно, але це не має нівелювати історію та подвиг тих, хто переміг у 1945-му. Не має ставати на заваді порозумінню людей адекватних та думаючих.Тому я не відмовився від цього виступу. І коли під час концерту отримав записку «Украина, мы тебя любим! Пусть всегда будет мир!» – Я зрозумів, що зробив все правильно. Я чесний перед своєю Батьківщиною-Україною. Я неодноразово виступав в зоні АТО і підтримуватиму свою країну в усьому і завжди. Я пишаюся званням Заслуженого Артиста України і принциповою умовою мого виступу в Москві було – щоб саме так мене оголосили. Щоб я мав можливість спілкуватися зі сцени саме як Український артист і просувати українську ідею і нашу правду простим людям. Донести до них те, яка сильна і талановита наша Країна. Які справжні та достойні люди у ній живуть і заслуговують на мирне небо. Те, що ми не хочемо війни та щоб гинули наші земляки. І нехай зі мною хтось не погодиться, але вважаю, що донести правду щодо своєї країни і свого народу у такий спосіб, сказати відкрито на площі перед людьми – це не зрада. Зрада – піддаватися істерикам, «бити» один одного, цькувати і затишно себе почувати в атмосфері ненависті та пошуку серед своїх тих, кого можна звинуватити у всіх гріхах. Продовження нижче 👇🏼

Публикация от ♣️Vitaliy Kozlovskiy♣️ (@vkozlovskiy)

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

Добавить комментарий

  

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ

Культурометр в Instagram


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56