Одеситів просять не збиратися 10 квітня на день визволення Одеси від фашистів


 
Поліція Одеській області просить не збиратися біля пам’ятних місць для шанування героїв визволення Одеси від фашистів під час Другої світової війни. В поліції вважають, що це може бути небезпечно.
 

 
“Хто б міг уявити, що в ХХІ сторіччі ми з вами будемо боронити наше місто від нової хвилі агресії, так званого, «руського миру». І, як з’ясувалося, ці окупанти ще жорстокіші та підступніші. Їм немає віри ні в чому: вони не дотримуються своїх слів, міжнародних правил ведення війни – абсолютно нічого. Єдине, на що вони спроможні, – цинічно руйнувати все, що їм не належить, і підступно вбивати мирних людей.
 
Закликаємо вас не збиратися масово біля пам’ятних місць на честь визволителів Одеси. Адже вшанування подвигу й звитяги визволителів рідного міста – в нашій пам’яті, в наших душах, наших серцях, в гарантії нашого майбуття в мирній і вільній країні. Просимо з розумінням поставитися до посилених заходів безпеки! Зараз вони, як ніколи, на часі. Спільною мудрістю і виваженістю ми разом здатні зруйнувати злочинні задуми і підступні плани окупантів”, – йдеться у повідомленні.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 

Анонсы событий

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56