Одеситів запрошують на тренінг «Як врятуватись під час пожежі»

Ситуація з пожежною безпекою в Одесі на даний момент жахає, і опинитись в палаючій будівлі не здається чимось малоймовірним. На жаль, в Одесі палають і муніципальні установи, і житлові будинки. Трагедії, які відбулись в минулі роки, свідчать, що одеситам життєво необхідно опановувати навички евакуації під час пожеж.

В суботу 22 лютого в 12.00 команда FAST Перша допомога і спецпідготовка проведе практичний тренінг «Як врятуватись під час пожежі».

Що робити, якщо будівля, в який ви знаходитесь, палає? Скільки є часу на збір своїх речей і че є він взагалі? Чи потрібно захищатись від диму або можна не витрачати час на засоби захисту і просто проскочити палаючі ділянки? Якщо пожежа ще не на вашому поверсі – потрібно ризикувати життям і евакуюватися через палаючі етажі або можна чекати на своєму поверсі на допомогу? Якщо у вас немає однозначної відповіді на ці питання або у вас є інші питання – цей тренінг для вас.

На тренінгу буде розглянуто наступне:
📌 Загальні правила евакуації
📌 Особливості евакуації в диму
📌 Засоби захисту від диму
📌 Дії у випадках, коли евакуація неможлива
📌 Як звати на допомогу
📌 Відповіді на запитання
📌 Практична вправа з використанням диму

Для участі в тренінгу обов’язкова реєстрація за посиланням: https://clc.to/trainingfire
Будь-ласка, надайте свій АКТУАЛЬНИЙ ІМЕЙЛ, який ви регулярно перевіряєте (в тому числі і папку Спам) — саме на цей імейл ми будемо висилати підтверждення вашої участі. Кількість місць обмежена!
📍 Місце проведення: Public Media Academy (Фонтанська дорога, 3)
⏰ Час проведення: субота, 22 лютого, 12.00

   

Культурометр в Instagram

 
 
 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56