Одеситів запрошують взяти участь в масовому диктанті з української мови

Організатори Вишиванкового фестивалю запрошують одеситів і гостей міста взяти участь в масовому диктанті з української мови 25 серпня. Брати участь можуть всі, хто володіє українською мовою, а також хотів би позмагатися у власних знаннях і отримати цінний приз від партнерів заходу — Фонду Максима Степанова.

Організатори сподіваються побити торішній рекорд і зібрати більше 350 учасників. Особливість цього заходу полягає в тому, що він публічний, отже буде проходити під відкритим небом. Саме тому кожен матиме можливість вільно спостерігати за тим, що відбувається.
Захід відбуватиметься 25 серпня на площі біля пам’ятника Дюку де Рішельє на Приморському бульварі. Початок реєстрації о 17:30.
Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно попередньо пройти реєстрацію за посиланням: //bit.ly/Реєстрація2018.

25 серпня о 17:30 буде організована пропускна реєстрація учасників перед початком диктанту. Після цього учасники напишуть диктант прямо на площі біля пам’ятника Дюку де Рішельє. У тексті будуть порушені питання української культури. Прочитає текст Ігор Хворостянов — кандидат філологічних наук, автор навчальних посібників з української мови та масового онлайн-курсу з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Лайфхак з української мови та літератури».

Перевірять роботи учасників викладачі одеських ВНЗ, а також вчителі української мови одеських шкіл на наступний день, тому про результати конкурсу учасники зможуть дізнатися 26 серпня ввечері на урочистій церемонії нагородження переможців. Головними призами від партнерів будуть нагороджені учасники, які напишуть диктант акуратно і без єдиної помилки.

Довідка: Масовий диктант з української мови — це освітня акція, яка пройде в Одесі вже втретє в рамках Вишиванкового фестивалю. Мета акції — мотивувати одеситів і гостей міста вивчати, розмовляти і грамотно писати державною мовою. Перший масовий диктант відбувся в 2016 році і зібрав 129 учасників. У наступному році ця акція побила рекорд і зібрала вже 350 учасників. Змагатися в своїх знаннях щороку приходять учасники віком від 7 до 75 років різних професій.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

Добавить комментарий

  

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ

Культурометр в Instagram


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56