Окупанти розкрадають бази дорожніх підприємств (фото)

На тимчасово окупованих російськими військами територіях Запорізької області призупинили діяльність підприємства, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконують роботи з ремонту, реконструкції, а також експлуатаційного утримання автодоріг державного значення.

Зафіксовано безліч випадків, коли окупанти почуваються безнаказанно, грабують та псують чуже майно, як простих громадян, так і підприємств та організацій. Не виключенням стали асфальтні заводи та виробничі базі підприємств, що працюють в дорожній галузі та за останні роки зробили чимало для розбудови автотранспортної мережі України та Запорізької області зокрема.

Російські військові злочинці розграбували та частково зруйнували бази ТОВ “Автомагістраль-Південь” в м. Мелітополь, м. Токмак та в селі Новополтавка. Також розграбовано виробничу базу ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком”. Розграбували дорожньо-ремонтні пункти ДП “Запорізький облавтодор” та асфальтобетонні заводи в селищі Кам’янка (колишнє Куйбишево), селі Обільне (що під Мелітополем), розграбували та частково зруйнували ДРП в м. Василівка, м. Токмак, селах Новобогданівка та Кам’янське.

На всіх перелічених об’єктах підприємств окупанти викрали топливно-мастильні матеріали, пограбували склади, викравши матеріально-технічне забезпечення, частково викрадено та/або розтрощено техніку.

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 

Анонсы событий

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56