«Поп арт: від коміксів до мертвої акули» – лекція про мистецтво Анни Місюн

Руйнуємо всі кордони та поняття про мистецтво на лекції Анни Місюн — «Поп арт: від коміксів до мертвої акули». «Що любимо, те й малюємо! Що розуміємо, те й оспівуємо!» — девіз по життю або небезпечний протест?

Поп-арт постає як певний виклик з боку молодих британських художників — Пітера Блейка, Джо Тілсона та Річарда Сміта. Рух до «популярного мистецтва» перетнув океан і заволодів столицею нової естетики — Нью-Йорком.

Фротажи Роберта Раушенберга, величезні картини-комікси Роя Ліхтенштейна, американські прапори Джаспера Джонса, банки улюбленого томатного супу і тиражована різнокольорова поп-діва Энді Уорхола повернули публіці впевненість у спроможності створювати не лише сенси, а й форми сучасного мистецтва. Масове високе мистецтво поп-арту активно маніпулює образами того, що ми любимо, боїмося, бажаємо, про що мріємо і що бережемо у спогадах.

На що спроможен справжній поп-арт і чи породжує він нову образність? Настав час вирішити ці питання. Про особливу естетику нашої пам’яті, іронічні жанрові картини з життя сучасного мегаполіса і, звісно, про численних художників — в новій лекції доцента кафедри культурології, мистецтвознавства та філософії культури ОНПУ Анни Місюн.

Коли: 16 січня у 19:00
Вартість — попередній продаж — 50 грн; в день лекції — 100грн
Кава або чай у подарунок

Квитки за посиланням //concert.ua/uk/event/lekcija-anni-misyun-pop-art-vid-komiksiv-do-mertvoyi-akuli-odessa
Та в касі за адресою Рішельєвська, 33

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56