“Привид Києва” – командування повітряних сил розкрило легенду

Командування повітряних сил ЗСУ розкрило легенду “Привида Києва”. Зараз у мережі шириться інформація, що “Привид Києва” – це льотчик Степан Тарабалка, який знищив 40 літаків. В командуванні заявили, що Степан Тарабалка дійсно Герой України, який загинув у бою 13 березня з переважаючими силами російських окупантів, але він не є “Привидом Києва”.

Степан Тарабалка – один із тих романтиків, які з дитинства мріють стати військовим льотчиком. І він упевнено йшов до своєї мрії. У 13 років Степан вступив до Прикарпатського військово-спортивного ліцею, а згодом вступив до льотного військового вишу – Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, який успішно закінчив у 2014 році.


 
Це офіцер нової генерації української армії, який розпочав свою офіцерську кар’єру саме в той час, коли в Україну прийшла війна. Захист своєї країни був для нього свідомим вибором.
 
Привид Києва – це супергеройська легенда, чию постать створили українці. Це швидше збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил, які захищають небо столиці. Які раптово з’являються там, де їх не чекають!
 
Також командування повітряних сил спростовує таку дезінформацію: військові льотчики поки не навчаються за кордоном на F-16, як би нам усім цього не хотілося та американські бомбардувальники теж не літають над Україною!
 
Герой України Степан Тарабалка завжди житиме у наших серцях!

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56