Роман Скрипін та Данило Яневський в Одесі подискутують про журналістські проекти

В Одесі відбудеться дискусія між Романом Скрипіним та Данилом Яневським під умовною назвою «Мій проект. Моя філософія життя». Вони розкажуть про свої журналістські проекти, роботу загалом, обсудимо журналістику в Україні, погляди на життя та плани на майбутнє. А можливо і про щось інше. Адже дискусія не передбачає жорстких рамок чи чіткого сценарію. Готуйте питання та приєднуйтесь до розмови!

Роман Скрипін — журналіст, телеведучий, медіаменеджер, екс-голова Незалежної медіа-профспілки України. Автор і співзасновник Громадського телебачення. Засновник і керівник проекту Skrypin.ua.

Данило Яневський — історик, професор, редактор, телеведучий, заслужений журналіст України, доктор історичних наук. Автор серії книжок «Проект «Україна», кінопродюсер. Автор та ведучий проекту LifeКод.

Про проекти:

Роман Скрипін в травні 2016 року запустив авторський інтернет-проект Skrypin.ua. В рамках проекту виходить кілька програм:

«Недільний канал» — зустріч резидентів проект та запрошених гостей. Обговорюються будь-які теми, іноді використовується ненормативна лексика, а кожен глядач має можливість зателефонувати скайпом, поставити питання гостям та висловити свою думку.
«16+» — проект для тих, кому набридла нескінченна політична порнографія. Ніжна м’ясорубка для найапетитніших шматочків українського соціуму.
«Кухня» — майже кулінарна програма, де ведучі разом з гостем готують страви. Протягом ефіру ведучі приймають скайп-дзвінки від глядачів, та обговорюють з ними будь-які теми.

В листопаді 2016, Роман Скрипін та Данило Яневський, зареєстрували Громадську організацію і запустили медійний проект — Ukrainian Media Network, глобальну інформаційну мережу для українців усього світу. В рамках проекту UMN виходять програми: «Двічі на тиждень» — двогодинна аналітична програма, де ведучі, разом з профільними спеціалістами розбираються в поточних політичних, економічних та соціальних подіях. «Слава України», «Моя книга» — авторські проекти Данила Яневського.

Також під час зустрічі Данило Яневський презентує свою нову книжку «Проект Україна»: архітектори, виконроби, робітники». Україна дала світові безліч діячів, імена яких увійшли в історію. Ці люди лише упродовж останніх трьох століть створили умови для всебічного розвитку народу. «Проект Україна»: архітектори, виконроби, робітники», перший том якого всі бажаючі зможуть придбати в Терміналі 42 та підписати у автора — перша спроба показати українському загалові велич та різноманіття історичних постатей, що творять наше сьогодення.

Модератором дискусії буде Олена Добровольська, відомий одеський блогер, журналіст у hromadske.od.ua, у минулому кореспондент видання Преступности.НЕТ.

Спілкування без цензури, будь-які ваші питання та щирі відповіді наших гостей..
Побачимось!

Коли: 7 квітня у 19:00
Де: “Термінал 42”, Рішельєвська, 33
Квітки: 100 грівен

Завчасний квиток — 100 грн. В день зустрічі — 150 грн.

Добавить комментарий

   

Культурометр в Instagram

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56