У Харкові затримали корегувальника вогню російських окупантів і сепаратиста

У Харкові затримали чоловіка, який за допомогою месенджера передавав представнику країни-агресора відомості про місцезнаходження військової техніки, особового складу ЗС України, а також про їхнє переміщення. Інформація надавала змогу військовослужбовцям ЗС РФ здійснювати координацію вогню по м. Харкову.

Затриманому повідомлено про підозру у держзраді (ч. 2 ст. 111 КК України). У порядку ст. 615 КПК України підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Управління СБУ у Харківській області.

Ще один мешканець Харькова, 38-рычний чоловік закликав у соцмережах до створення неофіційного громадського формування із сепаратистською ідеологією – так званої «Харківської народної республіки».

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури громадянину України повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України). В порядку ст. 615 КПК України до нього застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Управління СБУ в Харківській області.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56