У ведущей ТСН выпал зуб в прямом эфире (видео)

Сегодня во время выпуска новостей ТСН на канале 1+1 у ведущей Марички Падалко во время прямого эфира произошел неожиданный инцидент – у нее выпал передний зуб. Но ведущая не растерялась и быстро спрятала его в руке, извинившись перед телезрителями. Это заняло буквально секунду и она, не моргнув глазом, без запинки продолжила рассказывать новости, правда, с трудом выговаривая некоторые буквы.

 

ОБНОВЛЕНО: Маричка Падалко объяснила, что с ней произошло. В своем Инстаграме она написала, что 10 лет назад ей зуб сломала дочка будильником. Сейчас она решилась на серьезный ремонт, но пренебрегла рекомендациями врача и новый зуб повредился до конца лечения.

Также она рассказала еще несколько неожиданных эпизодов из своей карьеры: “Это, наверное, самый курьезный мой опыт двадцати лет работы ведущей. Прямой эфир тем и прекрасен, что всегда непредсказуем. Так, в 2013 я впервые прямо в своем эфире увидела кадры задержания своего мужа на протесте под Киевсоветом, а несколько лет назад мою ногу во время выпуска неожиданно начала облизывать собака, которая забежала в студию”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Нова “слава” прийшла звідки не чекали …. і підтримка теж😍. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка😪 на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, “ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби😀”. Ні, не щодня😁. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати “іграшкою” навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося… Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і …. понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) – і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій💪 Завтра вранці побачимось📺 в @tsnua

Публикация от Марічка Падалко (@marichkapadalko)

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56