Догляд за пральною машиною: поради експертів

Сучасні пральні машини здатні тішити нас своєю бездоганною роботою протягом довгих років. Наприклад, один з найвідоміших виробників побутової техніки — Bosch встановлює в пральні машини двигуни з гарантованим терміном роботи більше 10 років. Проте, не дивлячись на свою надійність, машина може раптово вийти з ладу, а причиною цього часто стаємо ми самі. Про те, як продовжити життя своїй пральній машинці, — читайте далі.

Установка

 

Запорука довгого життя техніки — правильна установка. При цьому слід пам’ятати про проведення регулярних перевірок. Справа в тому, що під час роботи машинки виникають вібрації. Навіть при тому, що в сучасних моделях це майже непомітно, вібрації стають причиною зсуву машини. Надалі вібрації збільшуються, що призводить до виходу пральної машини з ладу. Особливо гостро ця проблема стоїть в кімнатах з неідеальною підлогою, тому положення машинки потрібно перевіряти не рідше ніж раз в 2-3 місяці.

 

Завантаження

 

Незважаючи на те, що майже всі сучасні моделі мають захист від перевантаження, а також систему балансування і розподілу білизни, прати занадто багато або мало одягу не варто. Ще одна річ, яку треба враховувати, — матеріал виготовлення речей. Не всі тканини однаково вбирають вологу, наприклад, один махровий рушник після намокання буде важити як цілий комплект білизни.

 

Вибір прального порошку

 

Від порошку залежить не тільки якість прання, але і стан машини. Справа в тому, що до складу засобів для автоматичного прання входять компоненти, які пом’якшують воду. Ці складові позитивно впливають на терміни роботи внутрішніх агрегатів, а особливо на тен і зовнішній бак. Хоча зсередини це може здатися непомітним, але накип робить свою чорну справу, тому не нехтуйте використанням якісних засобів для прання.

 

Також не забувайте:

 

  • регулярно проводити профілактику;
  • очищати злив і помпу через спеціальний отвір;
  • перевіряти, щоб всередину барабана не потрапили дрібні речі, особливо металеві (гудзики і т.д.).

 

Дотримання цих простих правил гарантує максимально довгий термін експлуатації вашої пральної машини.

 

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56