Мережева сонячна електростанція: принцип роботи, переваги та окупність

Мережеві сонячні станції є ефективним рішенням для тих, у кого є приватний будинок та велике бажання отримати не просто автономне джерело живлення, а ще й гарну інвестицію. Встановивши мережеву сонячну станцію, ви можете під’єднатися до Зеленого тарифу та заробляти кошти. У цій статті ми розповімо, як працює мережева сонячна електростанція, у чому її переваги та якою є окупність.

Як працює мережева сонячна станція?

Почнемо опис роботи із нічної пори. В цей час споживання електроенергії є мінімальним, оскільки працюють лише основні побутові прилади. Оскільки вночі немає сонця, відбувається імпортування електроенергії із мережі.

Вранці споживання електроенергії збільшується, оскільки підключаються певні кухонні прилади, нагрівальні пристрої та фен для волосся. Частково ці потреби можуть перекриватися сонячною енергією, однак у ранковий час її все ще недостатньо, тому ваш будинок буде продовжувати імпортувати енергію із центральної мережі.

Вдень робота сонячної станції відбувається на максимальній потужності, адже їй необхідно згенерувати достатній обсяг електроенергії. Оскільки багато жителів ідуть на роботу, в школу, університет, споживання електроенергії в самому будинку є мінімальним. Таким чином, зайва енергія може експортуватися в мережу, за що ви будете отримувати або кіловати на свій рахунок або грошову винагороду.

Як тільки сонце заходить, продуктивність сонячної станції зменшується, однак споживання електроенергії навпаки збільшується. Тому протягом дня сонячна станція експортує достатньо значний обсяг енергії, який компенсує імпорт у нічний та вечірній час, тим самим зменшуючи витрати на електроенергію.

Переваги сонячної станції та її окупність

До переваг мережевої сонячної електростанції варто віднести:

  • Це хороша інвестиція, адже ви можете заробляти завдяки вигідному підключенню до Зеленого тарифу.
  • Оскільки така система не містить акумуляторні батареї та контролери, це суттєво знижує її вартість встановлення.
  • Швидка окупність, адже в середньому потрібно до 3,5 років, щоб окупити вкладення. Отримувати прибуток ви зможете протягом 25 років як мінімум.

Щодо ефективності генерації сонячної енергії, ви маєте розуміти, що взимку ця ефективність зменшується. Однак, якщо правильно встановити сонячні панелі із вірним кутом нахилу, мережеві сонячні станції здатні ефективно працювати та виробляти значну кількість енергії, незалежно від пори року.

Найкращим рішенням стане звернутися до перевірених компаній, які займаються встановленням сонячних станцій. Наприклад, хорошим варіантом буде компанія Xolar, яка становить сонячні станції під ключ, залежно від вашого бюджету.

   
 

Наш  

Анонси подій




2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56