Музкомедія покаже бродвейський мюзикл “Скрипаль на даху”

13 квітня о 16:00 Одеський театр музичної комедії покаже мюзикл “Скрипаль на даху” на 2 дії. Цей один з найбільш відомих бродвейських мюзиклів, який поставили в Музкомедії вже вдруге.

Перша постановка була здійснена в 1987 році режисером Едуардом Митницьким з Михайлом Водяним в головній ролі. Успіх вистави однозначно був відзначений глядачами і критикою, а для Водяного роль Тев’є стала воістину зоряною вершиною його акторської кар’єри. Але через півроку Майстер передчасно пішов з життя і щаслива доля спектаклю обірвалася.

І ось через 30 років «Скрипаль на даху» знову на одеській сцені. Дивно, що тема його сьогодні ще більш актуальна. Людству сьогодні, щоб вижити, потрібно вчитися мудрості у таких філософів, як Тев’є, який розмовляє з Богом.
 

 
Дія розгортається у 1904 році, в єврейському селі Анатівка на території центральної України. Головний герой Тев’є, батько п’яти дочок, міркує про сенс життя і любить порозмовляти з Богом. Він є прихильником традицій, ретельно оберігає сімейне вогнище від негараздів, мріє про щастя і достатку. Тев’є впевнений, що варто вигідно видати дочок заміж, щоб ті влаштувалися в житті якнайкраще. За сюжетом твору сваха ента вже і женихів дочкам Тев’є підшукала. Але замість того, щоб взяти шлюб з багатим вдівцем Лайзером, старша дочка Цейтл виходить заміж за бідного кравця Мотла. Тев’є, розчулений почуттями донечки, благословляє молодих і вмовляє погодитися на їх шлюб дружину Голду. Що ж? «Гроші – вони круглі. Сьогодні там, а завтра вже тут, щоб бути живим здоровим. А головне – це надія! » – філософствує Тев’є.
 
Квитки – https://widget.concert.ua/uk/muzkomediya/booking/skripal-na-dahu-odesa-13-04/

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56