Росію більше не питають: до Чорноморська вперше за 3 місяці зайшли два судна під зерно

До Чорноморська вперше за останні три місяці після скасування “зернової угоди” зайшли два балкери під завантаження зерном. Як повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, балкери RESILIENT AFRICA та AROYAT під прапором Палау скористалися тимчасовим коридором на вхід до порту Чорноморськ під завантаження майже 20 тис тонн пшениці для країн Африки та Азіі. Екіпаж суден складається з громадян Туреччини, Азербайджану, Єгипту та України.

Раніше встановлений навігаційним дорученням ВМС ЗСУ коридор використовувався для евакуації, суден, які перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний на момент повномасштабного вторгнення російської федерації. Так, з 15 серпня тимчасовим коридором скористалось 5 суден: контейнеровоз JOSEPH SCHULTE, балкери PRIMUS, ANNA-THERESA, OCEAN COURTESY та PUMA.

Нагадаємо, що за обстановкою в Чорному морі спостерігають британські літаки-розвідники, а біля острова Зміїний патрулює море морський надводний дрон-камікадзе. Таким чином, відвантаження зерна відбувається вже без “нагляду” та погодження росії.

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 

Анонси подій

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56