ДТЕК Одеські електромережі оштрафували за надмірне відключення світла


 
Національна комісія з регулювання енергоринку та комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала компанію ДТЕК Одеські електромережі за недотримання графіків відключення електроенергії під час засідання комісії у вівторок, 24 січня. У повідомленні йдеться про наступне: “Застерегти ДТЕК Одеські електромережі щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії. Накласти штраф на ДТЕК Одеські електромережі енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії”.
 
У свою чергу в компанії ДТЕК заявили, що оскаржать в суді рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Там незгодні зі штрафом за порушення графіків відключень.
 
“З першого дня війни енергетики роблять все можливе, аби в оселях українців було світло. Жодна країна у світі не стикалася з настільки масовими терористичними атаками по енергетичній інфраструктурі. Українські енергетики сьогодні тримають свій фронт великою ціною. І ми будемо робити це надалі – щодня, до самої перемоги. Саму тому компанія не згодна з сьогоднішнім рішенням НКРЕКП та оскаржить його в суді”, – наголосили в ДТЕК.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56